Produkty na terenie Tczewa dostarczamy osobiście, istnieje możliwość wysyłki pocztą po uprzednim opłaceniu należności przelewem na konto (wraz z kosztami wysyłki). Zamówienia należy składać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie  503070478. Dane do przelewu:

Nr. konta: 25 8345 0006 2002 2052 3864 0001 Bank Spółdzielczy w Tczewie

Ruch Inicjatyw Obywatelskich Tczewa 

ul. ks Bernarda Sychty 16

83-110 Tczew 

1. Książka "Dawny Tczew. Ludzie. Miejsca. Wydarzenia"

2 ksiazka dawny tczew ludzie miejsca wydarzenia 1

Cena 16.80zł (w tym 5% VAT)

"Czy bez interesów prowadzonych w Tczewie Heinrich Schliemann nigdy nie odkryłby legendarnej Troi? Czy będący jeńcem podczas I wojny światowej w naszym mieście Irlandczyk uratował przed linczem Adolfa Hitlera? Co wspólnego z Samborem II miała św. Jadwiga Królowa, a tczewska fabryka ciastek z germanizacją Pomorza? Jakie koronowane głowy, nie tylko z Europy, ale i całego świata, pojawiały się na tczewskim dworcu? Wielka historia często kroczy małymi krokami. Jej ślady znajdziemy także w Tczewie. Przez 5 lat istnienia Wirtualnego Muzeum Miasta Dawny Tczew staramy się nimi poruszać. Znaleźliśmy ich wiele, wciąż nie przestajemy tego robić, ale mamy nadzieję, że ta przygoda będzie trwała znacznie dłużej. I że w podróż do przeszłości grodu nad Wisłą zabierzecie się razem z nami. Obiecujemy, że nie będziecie się nudzić, a z wyprawy w czasie wrócicie z wypiekami na twarzy i poczuciem. że chcielibyście zrobić to raz jeszcze. Dzieje Tczewa potrafią zaskakiwać. Wydawałoby się, że średniej wielkości miasto ma niewiele w tej materii do zaoferowania...."

 

2. Pocztówki Duchy Miasta

4 zestaw pocztowek 1

Cena 5 zł (w tym 23% VAT)

Pięć unikalnych pocztówek w ozdobnej kopercie, będących połączeniem archiwalnej i współczesnej fotografii, prezentujących historyczne budynki w dzisiejszej topografii miasta.

 

 

 

fb2