Pytanie takie: Gdzie onegdaj (lekko ponad sto lat temu) w odległości kilku kilometrów od centrum naszego miasta można było popływać w sporym jeziorze wielkości Jeziora Rokickiego? Nie chodzi tu o bajorka wielkości tego na Czatkowach Odpowiedź po 22:00
Re: Gniszewo
: 13 mar 2011, o 00:03
autor: be-good
Jakoś nie chwyciło - więc podaję: Gniszewo miało całkiem sporaśne, dziś zmeliorowane prawie bez śladu jezioro.