Rocznica podpisania "Porozumień Sierpniowych"
: 11 lis 2016, o 23:35
Witam. W związku z rozpoczętymi badaniami szukam informacji, wspomnień, fotografii związanych z wydarzeniami z 31 sierpnia 1982. Trafiłem na kilka wspomnień (niekoniecznie spójnych), szukam jakiś fotografii - wiem, że demonstranci byli fotografowani w parku Kopernika z okien Urzędu Miasta. O samych "zajściach" nie będę teraz pisał więcej bo wydarzenia są chyba wszystkim dobrze znane (wyłączając moje pokolenie). Może ktoś z was był uczestnikiem ?