Strona 6 z 11
Re: Chronimy zabytki - interwencje
: 7 mar 2014, o 21:52
autor: zet48
Na ul. Sambora też nie ma starych studzienek ?
Re: Chronimy zabytki - interwencje
: 8 mar 2014, o 08:54
autor: LukaszB
zet48 pisze:Na ul. Sambora też nie ma starych studzienek ?
To ja się pytam

Re: Chronimy zabytki - interwencje
: 12 mar 2014, o 22:56
autor: Jadzia
Re: Chronimy zabytki - interwencje
: 17 mar 2014, o 22:06
autor: zielu
zet48 pisze:Czy po naprawie starego hydrantu przy Wieży Ciśnień jego stara pokrywa wróciła na swoje miejsce?
Trzeba też bacznie przyglądać się budowie ronda w tej okolicy - zapewne po przebudowie terenu powstaną nowe chodniki i hydrant może zniknąć.
Rozmawiałem dzisiaj z kierownikiem budowy ronda :/. Powiedział, że wszystkie pokrywy mają zostać zastąpione nowymi. Stare trafią do ZWiK. Trzeba uch przypilnować

Re: Chronimy zabytki - interwencje
: 17 mar 2014, o 22:44
autor: zet48
Hydrant przy Ciśnień jest dość blisko położony względem samej wieży - słyszałem, że rondo ma powstać w bezpiecznej odległości od wieży. Czy ta wymiana sięgnie też hydrantu?
Re: Chronimy zabytki - interwencje
: 17 mar 2014, o 22:52
autor: zielu
zet48 pisze:Hydrant przy Wieży Ciśnień jest dość blisko położony względem samej wieży - słyszałem, że rondo ma powstać w bezpiecznej odległości od wieży. Czy ta wymiana sięgnie też hydrantu?
Wymieniają wszystkie rury, więc zakładam, że tak. Zresztą dzisiaj pokazywałem go nawet kierownikowi budowy...
Re: Chronimy zabytki - interwencje
: 18 mar 2014, o 07:23
autor: LukaszB
Pisma poszły

dorzuciłem jeszcze dwa metalowe słupki z trawnika koło cmentarza.
Re: Chronimy zabytki - interwencje
: 20 mar 2014, o 07:42
autor: LukaszB
LukaszB pisze:Pisma poszły

dorzuciłem jeszcze dwa metalowe słupki z trawnika koło cmentarza.
Po kilku telefonach i dwóch spotkaniach z robotnikami sprawa jest załatwiona

Re: Chronimy zabytki - interwencje
: 8 kwie 2014, o 21:38
autor: LukaszB
Zabytki hydrotechniki zostały przewiezione do ZWiKu i oczyszczone
Ktoś kojarzy cel remontu prusaka ze Skromnej

Re: Chronimy zabytki - interwencje
: 8 kwie 2014, o 21:42
autor: zet48
Czy ten budynek nie jest zapleczem sklepu spożywczego z ulicy Mickiewicza?
