Re: Napis na kominie-leoncjo daje tysiaka :)
: 10 cze 2014, o 07:15
Boszzzz
25 lat z hakiem patrzyłam na ten komin CODZIENNIE i nigdy żadnego napisu nie widziałam
Taka jestem bystra i spostrzegawcza 
Jak to, co ja na to? Ela musi/musiała być szczęściarą.Jadzia pisze: Ela, forever!![]()
I co Ty na to, @leoncjo?