Strona 2 z 3
Re: Urodziny Dawnego Tczewa
: 30 sty 2012, o 22:05
autor: Kamil z Militis L.
A ja dziękuję w imieniu Bractwa za gościnę i oklaski

mamy nadzieję że się pokaz podobał

Kawka, herbatka i ciasteczka..no i oczywiście oranżada były pyszne

szkoda że nie widziałem dobrze tortu ale trzeba było się zakuć w blachy hehe

jeszcze raz dzięki i do następnego

mam nadzieję że co roku będziemy mogli wpadać i razem z Wami świętować kolejne rocznice

Re: Urodziny Dawnego Tczewa
: 30 sty 2012, o 22:26
autor: mig21
Na gorąco z moich fotek...
Re: Urodziny Dawnego Tczewa
: 30 sty 2012, o 23:58
autor: leoncjo
Re: Urodziny Dawnego Tczewa
: 31 sty 2012, o 06:02
autor: przem710
Tort był przepyszny jak i oranżada. Fajne urodzinki, świetny pokaz, pewnie chłopaki dziś maja katarek

Re: Urodziny Dawnego Tczewa
: 31 sty 2012, o 09:41
autor: LukaszB
Chciałbym podziękować wszystkim za przybycie, a naszym rycerzom za pokaz

Re: Urodziny Dawnego Tczewa
: 31 sty 2012, o 12:30
autor: leoncjo
Re: Urodziny Dawnego Tczewa
: 31 sty 2012, o 13:46
autor: riot
To i ja dorzucę kilka fotek naszego bractwa rycerskiego
Re: Urodziny Dawnego Tczewa
: 31 sty 2012, o 15:13
autor: Kamil z Militis L.
Super fotki

Zaraz pozrzucam do bractwowego archiwum hehe

a co do katarku to nie mamy czasu na niego bo trzeba trenować i dawać kolejne pokazy

nie martwcie się, choróbska boją się nas bardziej niż rdza

Re: Urodziny Dawnego Tczewa
: 31 sty 2012, o 18:04
autor: zet48
Re: Urodziny Dawnego Tczewa
: 31 sty 2012, o 23:58
autor: Jadzia