Strona 2 z 2

Re: Wystawa mosty tczewskie dawniej i dziś

: 30 maja 2013, o 08:48
autor: be-good
Kristoph pisze: ...pominąłeś jeszcze jedną organizatorkę z D.T. - mianowicie Inez
Przepraszam za niedopatrzenie - po prostu nie wiedziałem, że jest tu zarejestrowana.

Re: Wystawa mosty tczewskie dawniej i dziś

: 30 maja 2013, o 13:01
autor: krystyna jakubanes
[Dziękuję w swoim imieniu jak tez członków Związku Mniejszości Niemieckiej za przybycie na wystawę pt."Tczewskie Mosty Dawniej i dziś"Pragnę też tą drogą podziękować za przesłane podziękowanie i zdjęcia.Jestem otwarta na naszą współprace w przyszłości Serdecznie pozdrawiam
Przewodnicząca
Krystyna J. :) :ok


Moje osobiste podziękowanie Krzysztofowi za pomoc przy realizacji naszego projektu.
Krystyna J.
:ok

Re: Wystawa mosty tczewskie dawniej i dziś

: 30 maja 2013, o 19:49
autor: Inez
Witam,
i zostałam zdemaskowana, a tak chciałam pozostać anonimowo ;)
oj Krzysiu....
mam nadzieję że podobała się wszystkim wystawa.

Re: Wystawa mosty tczewskie dawniej i dziś

: 30 maja 2013, o 20:01
autor: LukaszB
Inez pisze:Witam,
i zostałam zdemaskowana, a tak chciałam pozostać anonimowo ;)
oj Krzysiu....
mam nadzieję że podobała się wszystkim wystawa.
Teraz nie pozostaje nic innego tylko Kristoph musi zasponsorować Tobie koszulkę DT 8-)