Re: Wystawa mosty tczewskie dawniej i dziś
: 30 maja 2013, o 08:48
Przepraszam za niedopatrzenie - po prostu nie wiedziałem, że jest tu zarejestrowana.Kristoph pisze: ...pominąłeś jeszcze jedną organizatorkę z D.T. - mianowicie Inez
Przepraszam za niedopatrzenie - po prostu nie wiedziałem, że jest tu zarejestrowana.Kristoph pisze: ...pominąłeś jeszcze jedną organizatorkę z D.T. - mianowicie Inez
Teraz nie pozostaje nic innego tylko Kristoph musi zasponsorować Tobie koszulkę DTInez pisze:Witam,
i zostałam zdemaskowana, a tak chciałam pozostać anonimowo![]()
oj Krzysiu....
mam nadzieję że podobała się wszystkim wystawa.