Kilka zdjęć przebranych na szybko Wstawcie te grupowe foto całej ekipy DT i gości
Porcja 1/2
Re: Koncert Katy Carr - 1 września
: 1 wrz 2012, o 22:45
autor: Cez
Porcja 2/2
jakby ktoś chciał jakieś zdjęcia w większej rozdzielczości, to priv
Re: Koncert Katy Carr - 1 września
: 1 wrz 2012, o 23:21
autor: G.S.
No to też coś wstawię.
Koncert się spodobał. Było słychać że Pani bardzo stara się mówić po polsku i całkiem dobrze jej to wychodzi.
Re: Koncert Katy Carr - 1 września
: 2 wrz 2012, o 01:42
autor: G.S.
To był dzień pełen wrażeń, położyłem się spać, ale jedna myśl nie daje mi zasnąć. Musiałem wstać.
Czy ktoś z forumowiczów rozmawiał z Katy Car na temat godła dywizjonu 303?
Czy ona wie, że to godło zaprojektowali amerykańscy lotnicy walczący w Polce z bolszewikami? Katy ma to godło naklejone na swoim ukulele na cześć pilotów z 303, fajnie, ale to godło to nie tylko II WW, a rozwijając opowieść o tym można dojść nawet do filmu King Kong.
Re: Koncert Katy Carr - 1 września
: 2 wrz 2012, o 10:42
autor: Jadzia
Cez pisze:Wstawcie te grupowe foto całej ekipy DT i gości
Proszsz...
Re: Koncert Katy Carr - 1 września
: 2 wrz 2012, o 10:59
autor: Niesia
Niestety nie są to wszyscy forumowicze, którzy byli na koncercie, ale część z nas musiała oddalić się na z góry określone pozycje. Ktoś musiał pilnować "sklepiku", a kto inny porządku.
Re: Koncert Katy Carr - 1 września
: 2 wrz 2012, o 12:45
autor: Cez
Skromne video, które udało mi się zmontować z fragmentów, które nagrałem
Re: Koncert Katy Carr - 1 września
: 2 wrz 2012, o 18:13
autor: leoncjo
G.S. pisze:To był dzień pełen wrażeń, położyłem się spać, ale jedna myśl nie daje mi zasnąć. Musiałem wstać.
Czy ktoś z forumowiczów rozmawiał z Katy Car na temat godła dywizjonu 303?
Czy ona wie, że to godło zaprojektowali amerykańscy lotnicy walczący w Polce z bolszewikami? Katy ma to godło naklejone na swoim ukulele na cześć pilotów z 303, fajnie, ale to godło to nie tylko II WW, a rozwijając opowieść o tym można dojść nawet do filmu King Kong.
Nie rozmawiałem z nią, ale mam fotkę tego godła.
_DSC1824.JPG (241.59 KiB) Przejrzano 998 razy
_DSC1824.JPG (241.59 KiB) Przejrzano 998 razy
No i fragment koncertu. " onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Koncert Katy Carr - 1 września
: 2 wrz 2012, o 19:59
autor: G.S.
leoncjo
Zdjęcie godła zrobione w trakcie koncertu czy po? Mi w trakcie, tak ładnie nie udało się tego zrobić. Teraz widzę że to taka mała wariacja na temat godła, zrobiona chyba na potrzeby obecne, w oryginalnym godle nie było cyferek 303.