Strona 2 z 3

Re: Koncert Katy Carr - 1 września

: 1 wrz 2012, o 22:43
autor: Cez
Kilka zdjęć przebranych na szybko ;) Wstawcie te grupowe foto całej ekipy DT i gości :)

Porcja 1/2

Re: Koncert Katy Carr - 1 września

: 1 wrz 2012, o 22:45
autor: Cez
Porcja 2/2

jakby ktoś chciał jakieś zdjęcia w większej rozdzielczości, to priv :)

Re: Koncert Katy Carr - 1 września

: 1 wrz 2012, o 23:21
autor: G.S.
No to też coś wstawię.
Koncert się spodobał. Było słychać że Pani bardzo stara się mówić po polsku i całkiem dobrze jej to wychodzi.

Re: Koncert Katy Carr - 1 września

: 2 wrz 2012, o 01:42
autor: G.S.
To był dzień pełen wrażeń, położyłem się spać, ale jedna myśl nie daje mi zasnąć. Musiałem wstać.
Czy ktoś z forumowiczów rozmawiał z Katy Car na temat godła dywizjonu 303?
Czy ona wie, że to godło zaprojektowali amerykańscy lotnicy walczący w Polce z bolszewikami? Katy ma to godło naklejone na swoim ukulele na cześć pilotów z 303, fajnie, ale to godło to nie tylko II WW, a rozwijając opowieść o tym można dojść nawet do filmu King Kong.

Re: Koncert Katy Carr - 1 września

: 2 wrz 2012, o 10:42
autor: Jadzia
Cez pisze:Wstawcie te grupowe foto całej ekipy DT i gości :)
Proszsz...

Re: Koncert Katy Carr - 1 września

: 2 wrz 2012, o 10:59
autor: Niesia
Niestety nie są to wszyscy forumowicze, którzy byli na koncercie, ale część z nas musiała oddalić się na z góry określone pozycje. ;) Ktoś musiał pilnować "sklepiku", a kto inny porządku. 8-)

Re: Koncert Katy Carr - 1 września

: 2 wrz 2012, o 12:45
autor: Cez
Skromne video, które udało mi się zmontować z fragmentów, które nagrałem ;)


Re: Koncert Katy Carr - 1 września

: 2 wrz 2012, o 18:13
autor: leoncjo
G.S. pisze:To był dzień pełen wrażeń, położyłem się spać, ale jedna myśl nie daje mi zasnąć. Musiałem wstać.
Czy ktoś z forumowiczów rozmawiał z Katy Car na temat godła dywizjonu 303?
Czy ona wie, że to godło zaprojektowali amerykańscy lotnicy walczący w Polce z bolszewikami? Katy ma to godło naklejone na swoim ukulele na cześć pilotów z 303, fajnie, ale to godło to nie tylko II WW, a rozwijając opowieść o tym można dojść nawet do filmu King Kong.
Nie rozmawiałem z nią, ale mam fotkę tego godła.
_DSC1824.JPG
_DSC1824.JPG (241.59 KiB) Przejrzano 998 razy
_DSC1824.JPG
_DSC1824.JPG (241.59 KiB) Przejrzano 998 razy
No i fragment koncertu.
" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Koncert Katy Carr - 1 września

: 2 wrz 2012, o 19:59
autor: G.S.
leoncjo
Zdjęcie godła zrobione w trakcie koncertu czy po? Mi w trakcie, tak ładnie nie udało się tego zrobić. Teraz widzę że to taka mała wariacja na temat godła, zrobiona chyba na potrzeby obecne, w oryginalnym godle nie było cyferek 303.

Parę ciekawostek luźno powiązanych z godłem 303.
http://pl.wikipedia.org/wiki/7_Eskadra_My%C5%9Bliwska
http://pl.wikipedia.org/wiki/Merian_Cooper

Obrazek
Zdjęcie pochodzi z Wikipedii i przedstawia Jana Zumbacha z godłem dywizjonu.

A tu opis małej brytyjskiej wtopy. :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Brytyjska_Partia_Narodowa
Obrazek
zdjęcie pochodzi ze strony goniec.com

Re: Koncert Katy Carr - 1 września

: 2 wrz 2012, o 20:30
autor: leoncjo
G.S. pisze:leoncjo
Zdjęcie godła zrobione w trakcie koncertu czy po?
Po koncercie. Po zbirówce DT.


A tu kilka przed:
_DSC1698.JPG
_DSC1698.JPG (264.4 KiB) Przejrzano 975 razy
_DSC1698.JPG
_DSC1698.JPG (264.4 KiB) Przejrzano 975 razy
_DSC1706.JPG
_DSC1706.JPG (174.05 KiB) Przejrzano 975 razy
_DSC1706.JPG
_DSC1706.JPG (174.05 KiB) Przejrzano 975 razy
_DSC1709.JPG
_DSC1709.JPG (165.34 KiB) Przejrzano 975 razy
_DSC1709.JPG
_DSC1709.JPG (165.34 KiB) Przejrzano 975 razy
_DSC1711.JPG
_DSC1711.JPG (251.44 KiB) Przejrzano 975 razy
_DSC1711.JPG
_DSC1711.JPG (251.44 KiB) Przejrzano 975 razy
_DSC1712.JPG
_DSC1712.JPG (315.94 KiB) Przejrzano 975 razy
_DSC1712.JPG
_DSC1712.JPG (315.94 KiB) Przejrzano 975 razy
_DSC1713.JPG
_DSC1713.JPG (268.5 KiB) Przejrzano 975 razy
_DSC1713.JPG
_DSC1713.JPG (268.5 KiB) Przejrzano 975 razy