Grudniowe zwiedzanie mostu

O której godzinie chciałbym/chciałabym wejść na mostu

Czas głosowania minął 15 gru 2015, o 13:29

9
4
40%
10
6
60%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Grudniowe zwiedzanie mostu

#1

Post autor: LukaszB »

Istnieje duża szansa, że 19 grudnia (sobota) w godzinach 9 - 11 będziemy mieli możliwość zwiedzenia mostu tczewskiego, ze szczególnym uwzględnieniem części remontowanej :) Niestety liczba osób jest ograniczona, dlatego możliwość wejścia ograniczymy tylko dla forumowiczów, dlatego wpisujcie się w ankiecie.
PS. Będzie z nami 4 międzynarodowych wolontariuszy niech zobaczą czy to co opowiadam o DT to prawda 8-)
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

niespokojna66
Rajca
Rajca
Reakcje:
Posty: 1593
Rejestracja: 26 sie 2011, o 19:37
Podziękował;: 342 razy
Otrzymał podziękowań: 379 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Grudniowe zwiedzanie mostu

#2

Post autor: niespokojna66 »

LukaszB pisze:Istnieje duża szansa, że 19 grudnia (sobota) w godzinach 9 - 11 będziemy mieli możliwość zwiedzenia mostu tczewskiego, ze szczególnym uwzględnieniem części remontowanej :) Niestety liczba osób jest ograniczona, dlatego możliwość wejścia ograniczymy tylko dla forumowiczów, dlatego wpisujcie się w ankiecie.
PS. Będzie z nami 4 międzynarodowych wolontariuszy niech zobaczą czy to co opowiadam o DT to prawda 8-)
gdzie jest ankieta? ;)
Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same../P.Bosmans/
Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Grudniowe zwiedzanie mostu

#3

Post autor: LukaszB »

Otrzymałem dzisiaj pismo od starostwa, musimy się ograniczyć do 10 osób i mieć swoje kamizelki odblaskowe i kaski :o
Mamy już 12 osób i tą listę musimy już zamknąć :(
be-good, Emiii, G.S., Ja Wisła, LukaszB, magdaw, mirek_tcz, mirza3, niespokojna66, stefan1959, wawedec, zielu

Ktoś ma pomysł skąd można pożyczyć kaski ??
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II

stefan1959
Przybysz
Przybysz
Reakcje:
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2013, o 17:34
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Grudniowe zwiedzanie mostu

#4

Post autor: stefan1959 »

Ja będę miał kask i kamizelkę odblaskową :) :ok A o której zbiórka i gdzie?
Awatar użytkownika

niespokojna66
Rajca
Rajca
Reakcje:
Posty: 1593
Rejestracja: 26 sie 2011, o 19:37
Podziękował;: 342 razy
Otrzymał podziękowań: 379 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Grudniowe zwiedzanie mostu

#5

Post autor: niespokojna66 »

LukaszB pisze:Otrzymałem dzisiaj pismo od starostwa, musimy się ograniczyć do 10 osób i mieć swoje kamizelki odblaskowe i kaski :o
Mamy już 12 osób i tą listę musimy już zamknąć :(
be-good, Emiii, G.S., Ja Wisła, LukaszB, magdaw, mirek_tcz, mirza3, niespokojna66, stefan1959, wawedec, zielu

Ktoś ma pomysł skąd można pożyczyć kaski ??
Od ekipy może? Przecież chyba je zostawiają, na teren budowy -a takim jest teraz most -trzeba wchodzić pewnie w taki sposób.
Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same../P.Bosmans/
Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Grudniowe zwiedzanie mostu

#6

Post autor: LukaszB »

Dzięki pomocy p. Andrzeja Kopyłowicza wypożyczymy 3 kaski, co oznacza że mamy na razie tylko 4 sztuki :cray2 Kamizelki odblaskowe (takie na rower) chyba ma każdy ??
Dzisiaj miałem telefon ze starostwa z prośbą o włączenie do naszej grupy jeszcze jednej osoby, które chce nakręcić film o moście. W pamięci mam jeszcze 4 zagranicznych wolontariuszy, co daje łącznie 18 osób. Pozwolenie mamy na dziesiątkę, w związku z czym proponuje stworzenie dwóch 9 osobowych grup, z których każda będzie miała godzinę na zwiedzenie zabytku (czyt. placu budowy ). To powinno wystarczyć, tym bardziej że ma trochę wiać. Wpisujcie się @aga_piet, @be-good, @Emiii, @G.S., @Ja Wisła, LukaszB, @magdaw, @mirek_tcz, @mirza3, @niespokojna66, @stefan1959, @wawedec, zielujeszcze raz do ankiety w odpowiednią dla was godzinę. Filmowiec będzie na moście od 9, a wolontariusze na 10 tą., pozostaje więc 8 miejsc na 9 i 5 na 10 tą.

Pamiętajcie tez o zabraniu dokumentu potwierdzającego tożsamość bo na wejściu będzie kontrola :o
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

aga_piet
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 670
Rejestracja: 30 sty 2011, o 17:30
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Grudniowe zwiedzanie mostu

#7

Post autor: aga_piet »

Wpisałam się na samym końcu, więc wielkie dzięki za podzielenie czasu na 2 grupy :wub
Będę miała kask jakby co.
Nie ma smalcu! Z dżemem są puree!

stefan1959
Przybysz
Przybysz
Reakcje:
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2013, o 17:34
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Grudniowe zwiedzanie mostu

#8

Post autor: stefan1959 »

Ja na 10 :ok
Awatar użytkownika

Jadzia
Moderator
Moderator
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4184
Rejestracja: 30 sty 2011, o 20:23
Podziękował;: 300 razy
Otrzymał podziękowań: 290 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Grudniowe zwiedzanie mostu

#9

Post autor: Jadzia »

stefan1959 pisze:Ja na 10 :ok
@stefan1959, na 10 limit wyczerpany. Kliknij w ankiecie na 9.
Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Grudniowe zwiedzanie mostu

#10

Post autor: LukaszB »

Firma posiada 4 kaski dla gości, 3 mamy od p. Kopyłowicza, po jednym przyniosą Stefan i Aga. Razem 9 kasków, o ile osoby które wchodzące o godz. 9 pożyczą je tym z godz. 10. Pamiętajcie o kamizelkach !! mogą być używane do jazdy rowerem.
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
ODPOWIEDZ