Bulodrom na Kanonce

Regulamin forum
1. Treści i załączniki umieszczane w postach mogą być użyte w działalności Dawnego Tczewa przy zachowaniu dbałości o dane wrażliwe.
Awatar użytkownika

Ciotka Idalia
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 398
Rejestracja: 11 mar 2011, o 09:10
Podziękował;: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Bulodrom na Kanonce

#21

Post autor: Ciotka Idalia »

zet48 pisze:Nie wiem na ile to jest prawdziwe, ale doszła do mnie informacja, że to nie mają być bulodromy.
To może być podłoże pod "siłownie pod chmurką" - podobnej do tej na poniższym zdjęciu.
Trochę to byłoby dziwne, bo zarówno na bulwarze jak i na suchostrzygach w okolicach domniemanych bulodromów są siłownie pod chmurką, zaledwie o rzut kulą ;)
Awatar użytkownika

magdaw
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 348
Rejestracja: 7 lis 2011, o 13:37
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Bulodrom na Kanonce

#22

Post autor: magdaw »

Big Zbig pisze:Podążając tropem wykonanych dotychczas w Tczewie bulodromów, obejrzałem i przetestowałem dzisiaj obiekt na Suchostrzygach. Ma on wymiary 26,5 x 4,5 m i pod względem wykonania jest bliźniaczo podobny do tego na Bulwarze. Również w obecnym stanie nie nadaje się do gry. Chyba że na wiosnę planowane są dalsze prace związane z odpowiednim zagęszczeniem podłoża.
Dzwoniłam dzisiaj do UM, aby "zasięgnąć języka". Są to faktycznie miejsca do gry w bule. Obie wspomniane w postach inwestycje są zakończone. W życiu nie grałam w bule, więc wierzę @BigZbig na słowo, że obiekt nie jest odpowiednio przystosowany. Pytanie czy da się coś z tym fantem zrobić? ::dawnytczew
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 681
Rejestracja: 30 sty 2011, o 23:08
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy
Kontakt:

Re: Bulodrom na Kanonce

#23

Post autor: Big Zbig »

Nie dało mi spokoju, dlaczego obiekt na Suchostrzygach różni się wymiarami od tego na Bulwarze. Sedno sprawy leży w tym,że pierwszy (26,5 x 4,5 ) wykonano według reguł Bocce - bardziej skomplikowanych , natomiast drugi (15 x 4) odpowiada regułom Boule - łatwiejszym. Ciekawe czy jest to działanie przemyślane, czy stanowi efekt pobieżnego potraktowania zadania . O podłożu powiem tylko - kompletna "kicha".
ODPOWIEDZ