Galeria zdjęć Stanisława Zaczyńskiego

Regulamin forum
1. Treści i załączniki umieszczane w postach mogą być użyte w działalności Dawnego Tczewa przy zachowaniu dbałości o dane wrażliwe.
Awatar użytkownika

Michał
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 395
Rejestracja: 4 lut 2011, o 15:33
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Kontakt:

Re: Galeria zdjęć Stanisława Zaczyńskiego

#21

Post autor: Michał »

Najpierw co do meritum:

No cóż Łukaszu, szkoda, że nie zechciałeś na to wszystko, co napisano w tym wątku spojrzeć jednak z dystansem. Sprawie, ani portalowi by to na pewno nie zaszkodziło. A tak wracamy do punktu wyjścia....


Zaś jako ps. to w sprawie ulotek, to dobry żart tymfa wart. Z tego co pamiętam to zbierałeś materiały dotyczące tczewskich szlaków, więc takowe, opracowane i nigdzie nie wydane chyba się do tego kwalifikowały. Nie wiem, też jak konkretniej miałbym to ująć niż ująłem.

Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tym bardziej, że nam się te materiały nie zmarnują.

Zaś co do współpracy to na brak zaproszeń do wspólnych rozmów z naszej strony chyba nie możesz narzekać. A, jak już pisałem, i w najbliższym czasie się odezwę z kolejną propozycją. Będzie też okazja wtedy do dłuższej rozmowy, bo z tego co tu widzę chyba jest takowa potrzebna.

Pozdrawiam


Michał
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7996
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 685 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Galeria zdjęć Stanisława Zaczyńskiego

#22

Post autor: LukaszB »

Michale masz jasno określone zdanie więc nie będę przytaczał nowych argumentów bo go i tak nie zmienisz. To nie jest dyskusja tylko ogłaszanie swojego stanowiska więc nie ma sensu dalej tego wątku kontynuować.

Cały czas byliśmy, jesteśmy i będziemy otwarci na wspólne inicjatywy. Czekamy na propozycję i spotkanie.

Wracając do meritum sprawy musimy poprawić opisy pod zdjęciami, oczywiście te, które są błędne. Pamiętajmy, że korzystać z nich będą mieszkańcy i błędy te będą dalej powielane.
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

Łukasz
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 314
Rejestracja: 6 lut 2011, o 20:46
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 33 razy
Kontakt:

Re: Galeria zdjęć Stanisława Zaczyńskiego

#23

Post autor: Łukasz »

no OK, ale jak patrzę na opis ciepłowni z Czyżykowa że jest to hala Pilawa, no to mój Boże...
http://ikov.webd.pl/max.php?q=3623&z=sport&l=84" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7996
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 685 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Galeria zdjęć Stanisława Zaczyńskiego

#24

Post autor: LukaszB »

Dzisiaj otrzymałem 327 wybranych przez forumowiczów zdjęć z galerii Stanisława Zaczyńskiego :) już wkrótce pojawią się na naszej stronie ::dawnytczew
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
ODPOWIEDZ