Planowana odbudowa mostu drogowego 2014-2017

Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Podziękował : 150 razy
Otrzymał podziękowań: 184 razy

Re: Planowana odbudowa mostu drogowego 2014-2017

Post autor: LukaszB » 26 kwie 2013, o 21:16

Nie wyobrażam sobie sytuacji, aby trzon grupy zbierającej podpisy nie stanowili dawnotczewianie
Stare Maisto obstawia Lichy/Ja/Chris i Miras
Kaufland - Cez
Carrefour - Leoncjo
Galeria - ??
Abisynia- Nicholas/Jak.Osa ??
Górki ??
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II

Awatar użytkownika

Emiii
Najemca
Najemca
Reakcje:
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Emiii » 26 kwie 2013, o 21:23

Kilka słów z mojej strony.

Mogę się poświęcić w niedzielę od 10 do nie wiem której, w Galerii ale nie chciałabym za galeriankę robić sama ;D :whistle

P.s Czy mamy zgodę na zbieranie podpisów w Galerii? :scratch
"Są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu..." xD
Paulo Coelho

Awatar użytkownika

Cez
Budnik
Budnik
Reakcje:
Kontakt:

Post autor: Cez » 26 kwie 2013, o 21:53

Emii, Ziela wez ze soba ;) I moze niespokojna?

Jak ktos Was przegoni z Galerii to mozecie po prostu stac na placu pomiedzy dworcem a galeria ;)

Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:

Post autor: LukaszB » 26 kwie 2013, o 21:54

Emiii pisze:Kilka słów z mojej strony.

Mogę się poświęcić w niedzielę od 10 do nie wiem której, w Galerii ale nie chciałabym za galeriankę robić sama ;D :whistle

Przed galerią i w okolicach dworca. Weźmiesz Zielka 8-)
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II

Awatar użytkownika

Emiii
Najemca
Najemca
Reakcje:
Kontakt:

Post autor: Emiii » 26 kwie 2013, o 22:59

LukaszB pisze:
Emiii pisze:Kilka słów z mojej strony.

Przed galerią i w okolicach dworca. Weźmiesz Zielka 8-)
Zielu jest za dużym chłopcem na takie 'zabawy' - w wolnym tłumaczeniu musi być politycznie neutralny, nawet jeśli jego osobiste podejście do całej sprawy znamy.

Tak więc, czekam na inne kandydatury - w razie czego proszę o podanie ze zdjęciem w 3 kopiach na PW ;)
"Są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu..." xD
Paulo Coelho

Awatar użytkownika

Michał
Budnik
Budnik
Reakcje:
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: Michał » 27 kwie 2013, o 15:34

Wczoraj obradowało zebranie walne Oddziału Kociewskiego ZKP w Tczewie i podjęło uchwałę w sprawie mostu:
stanowisko1.JPG
stanowisko1.JPG (89.06 KiB) Przejrzano 142 razy
stanowisko1.JPG
stanowisko1.JPG (89.06 KiB) Przejrzano 142 razy
stanowisko2.JPG
stanowisko2.JPG (184.34 KiB) Przejrzano 142 razy
stanowisko2.JPG
stanowisko2.JPG (184.34 KiB) Przejrzano 142 razy
stanowisko3.JPG
stanowisko3.JPG (166.43 KiB) Przejrzano 142 razy
stanowisko3.JPG
stanowisko3.JPG (166.43 KiB) Przejrzano 142 razy
Ps. Mimo pewnych kontrowersji większość obecnych podpisała również listę poparcia dla SKOM-u. Należy wspierać wszelkie działania wspierające przekonanie zarządu powiatu do słusznej decyzji, aczkolwiek nie do końca odpowiada nam formuła działań Komitetu....

Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:

Post autor: LukaszB » 27 kwie 2013, o 16:39

Michał pisze:Wczoraj obradowało zebranie walne Oddziału Kociewskiego ZKP w Tczewie i podjęło uchwałę w sprawie mostu:
Ps. Mimo pewnych kontrowersji większość obecnych podpisała również listę poparcia dla SKOM-u. Należy wspierać wszelkie działania wspierające przekonanie zarządu powiatu do słusznej decyzji, aczkolwiek nie do końca odpowiada nam formuła działań Komitetu....
Michale mierzmy działania ich skutecznością. Śmiem twierdzić, że zbieranie podpisów obywateli miasta/powiatu jest o niebo skuteczniejsze niż jakiekolwiek uchwały i deklaracje organizacji społecznych.

Awatar użytkownika

Cez
Budnik
Budnik
Reakcje:
Kontakt:

Post autor: Cez » 27 kwie 2013, o 17:37

Hmm, to trzeba uchwałe podjąc, by zdecydowac o takiej oczywistosci? ;)

Metoda z podpisami na pewno bedzie skuteczna, tylko PRZYDA SIE POMOC NA JUTRO!!!

Awatar użytkownika

Opiekun forumJadzia
Moderator
Moderator
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Podziękował : 174 razy
Otrzymał podziękowań: 168 razy

Post autor: Opiekun forumJadzia » 27 kwie 2013, o 18:43

Cez pisze:Hmm, to trzeba uchwałe podjąc, by zdecydowac o takiej oczywistosci? ;)
Myślę, że stowarzyszenie rządzi się swoimi prawami ;) Każdy głos opowiadający się za opcją nr 1 jest ważny :)

Awatar użytkownika

Michał
Budnik
Budnik
Reakcje:
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: Michał » 27 kwie 2013, o 21:30

Ja śmiem natomiast twierdzić, że wszelakie działania są cenne i należy dążyć do jak najszerszego frontu "dla sprawy" dlatego gremialnie podpisaliśmy waszą listę. Też mam nadzieję, że przyniesie ona skutek, choć powiem szczerze nieco mnie smuci prześwitujące tu podejście, iż jedyną słuszną drogę ma SKOM i nikogo poza Komitetem most nie interesuje...
LukaszB pisze:Śmiem twierdzić, że zbieranie podpisów obywateli miasta/powiatu jest o niebo skuteczniejsze niż jakiekolwiek uchwały i deklaracje organizacji społecznych.
:lol: No i właśnie m.in. z powodu takiego podejścia, w naszym środowisku pojawił się pewien dystans co do wcześniejszych działań komitetu. Może i będzie, ale to znaczy, że nie można robić nic innego? Podpisałem przecież Waszą listę, ale czy to znaczy, że każde inne moje działanie w tej sprawie jest śmiechu warte?

Z całym szacunkiem, SKOM-u jeszcze nie było, a ZKP w Tczewie już oficjalnie interweniował u starostów w sprawie wstępnych informacji o odbudowie. Ale tak, jak to nie jest żaden argument za jakąkolwiek większą naszą chwałą, tak pokazuje to jednak, że jest kilka osób na tym świecie, które w tej sprawie także kiwnęły palcem.

Uznaliście, jak rozumiem, że chcecie o most walczyć sami i nie zależy wam na oficjalnych sojusznikach - ok, ale to.... jedynie wasz problem. My robimy swoje, wspierać będziemy każdą inicjatywę popychającą rzecz do przodu i dla sprawy spokojnie zniesiemy takie czy inne, w sumie niezbyt kulturalne stwierdzenia, jak te w powyższych wypowiedziach.

Nie mniej, trochę szkoda...

ODPOWIEDZ