Antygaleria

Regulamin forum
Wrzucamy zdjęcia o rozmiarze nie większym niż 400kb (ograniczenia serwerowe) plus krótki opis co zdjęcie przedstawia.
Umieszczamy zdjęcia przedstawiające nasze wycieczki, na których jesteśmy w koszulce Dawnego Tczewa
Awatar użytkownika

zet48
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4415
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:05
Lokalizacja: Tczew / Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Kontakt:

Re: Antygaleria

#41

Post autor: zet48 »

Jak wspomniał Zielu już wiadomo czyja to sprawka
http://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wi ... -nad-Wisla" onclick="window.open(this.href);return false;
Załączniki
dcf46a761c8b072d.jpg
dcf46a761c8b072d.jpg (212.05 KiB) Przejrzano 994 razy
dcf46a761c8b072d.jpg
dcf46a761c8b072d.jpg (212.05 KiB) Przejrzano 994 razy
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"
Awatar użytkownika

Jadzia
Moderator
Moderator
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4184
Rejestracja: 30 sty 2011, o 20:23
Podziękował;: 300 razy
Otrzymał podziękowań: 290 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Antygaleria

#42

Post autor: Jadzia »

Iluminacja na Starym Mieście zainstalowana dzisiaj. W godzinach popołudniowych, pojawił się pierwszy akt "inwencji twórczej" jakiegoś przechodnia. Za nisko chyba i można urwać kabelek, co by się nie świeciła całość. Dziś sobota wieczór, jest szansa na więcej takich porażek (Zamkowa 5) :facepalm
IMG_0823.JPG
IMG_0823.JPG (184.62 KiB) Przejrzano 962 razy
IMG_0823.JPG
IMG_0823.JPG (184.62 KiB) Przejrzano 962 razy
zielowe ujęcie :lol: Wiata przystanku na 30-go Stycznia, tak wiało... :o (Może to ci, którzy stali pod "Ulem"? ;) )
IMG_0807.JPG
IMG_0807.JPG (118.03 KiB) Przejrzano 819 razy
IMG_0807.JPG
IMG_0807.JPG (118.03 KiB) Przejrzano 819 razy
Awatar użytkownika

Bulma
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 610
Rejestracja: 19 lip 2011, o 19:26
Lokalizacja: Dirschau/Landshut
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Antygaleria

#43

Post autor: Bulma »

Na Kopernika z tego co widziałam, ściana wiaty była rozsypana w drobny mak :oops: Nie zrobiłam foty, bo jechałam :oops:

Kuraś
Przybysz
Przybysz
Reakcje:
Posty: 11
Rejestracja: 18 gru 2011, o 11:46
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Antygaleria

#44

Post autor: Kuraś »

W ten sposób na Wł.Jagiełły ludziska parkują auta.., jak mnie ta beztroska właścicieli aut denerwuje :pala
Być może to jakiś entuzjasta tenisa stołowego :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika

zielu
Moderator
Moderator
Rajca
Rajca
Reakcje:
Posty: 2405
Rejestracja: 31 sty 2011, o 22:12
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 168 razy
Otrzymał podziękowań: 208 razy
Kontakt:

Re: Antygaleria

#45

Post autor: zielu »

Niestety krótko wygrzewała się na słońcu jaszczurka z kamienia przy murach obronnych na tyłach Krótkiej (z fotki). Jakiś idiota ją oderwał i zapewne ozdobił nią swoją meblościankę, bo na sprzedaż w skupie ważyła raczej za mało... :facepalm
jaszczurka 2.jpg
jaszczurka 2.jpg (235.8 KiB) Przejrzano 891 razy
jaszczurka 2.jpg
jaszczurka 2.jpg (235.8 KiB) Przejrzano 891 razy
Fotkę ogołoconego kamienia zostawiłem na komputerze w pracy. Jutro ją wrzucę, aby nie być gołosłownym.
"Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba"
Awatar użytkownika

Ciotka Idalia
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 398
Rejestracja: 11 mar 2011, o 09:10
Podziękował;: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Antygaleria

#46

Post autor: Ciotka Idalia »

zielu pisze:Niestety krótko wygrzewała się na słońcu jaszczurka z kamienia przy murach obronnych na tyłach Krótkiej (z fotki). Jakiś idiota ją oderwał i zapewne ozdobił nią swoją meblościankę, bo na sprzedaż w skupie ważyła raczej za mało... :facepalm
Fotkę ogołoconego kamienia zostawiłem na komputerze w pracy. Jutro ją wrzucę, aby nie być gołosłownym.
Wiecie co? Czekałam na tą informację i pomału zaczynałam mieć nadzieję, że może się jaszczurka jednak ostanie, ale niestety :cray2 Dwa miesiące sobie posiedziała na kamieniu :( a nazwanie sprawcy idiotą, to prawie jak komplement. Mnie się cisną na usta epitety cięższego kalibru. Niedaleko od kamienia, pod murami, na zakręcie stały chyba dwie armatki. Parę dni po montażu już ich nie było (chcę myśleć, że zabrano je do magazynu na czas zimy), a jeden z ziemnych reflektorów był strzaskany w drobny mak. Teraz jest on zabezpieczony metalową płytą. Niby mnie te akty wandalizmu nie dziwią, ale jednocześnie krew się we mnie burzy okropnie :pala :ireful Już widzę, w jakim będzie stanie ów punkt widokowy obok "schodów traktorzysty". Będzie tak samo obszczany jak schody :facepalm
Awatar użytkownika

zet48
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4415
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:05
Lokalizacja: Tczew / Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Kontakt:

Re: Antygaleria

#47

Post autor: zet48 »

O armaty "na dzień dzisiejszy" nie musisz się martwić. Zostały one zamontowane tylko na jeden dzień aby pokazać gościom (może technikom odbierającym budowę) jak ładnie to wszystko wyszło. Działa zostaną zamontowane na stałe po "zimie" :ok
Jeśli chodzi o jaszczurkę to podobno jakieś młode pijaczki się nią zabawili ...może leży gdzieś w trawie.
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"
Awatar użytkownika

tczewianka
Najemca
Najemca
Reakcje:
Posty: 115
Rejestracja: 1 lut 2011, o 20:12
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Tczewskie absurdy

#48

Post autor: tczewianka »

http://www.tcz.pl/index.php?p=1,62,0,tc ... o-750lecia" onclick="window.open(this.href);return false;
ja pozostawiam to bez komentarza
Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Antygaleria

#49

Post autor: LukaszB »

Ruchome wiaty na pl. Piłsudskiego
Załączniki
wiata.jpg
wiata.jpg (954.43 KiB) Przejrzano 919 razy
wiata.jpg
wiata.jpg (954.43 KiB) Przejrzano 919 razy
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Antygaleria

#50

Post autor: LukaszB »

Wodny fotel w Milenie na wysokości TBSów :facepalm
fotel.jpg
fotel.jpg (387.04 KiB) Przejrzano 890 razy
fotel.jpg
fotel.jpg (387.04 KiB) Przejrzano 890 razy
oraz tabliczka z nazwą ul. Piaskowa (musicie wierzyć na słowo). Starostwo powinnom upomnieć się o nową tabliczkę :nono
Załączniki
ulica.jpg
ulica.jpg (276.13 KiB) Przejrzano 871 razy
ulica.jpg
ulica.jpg (276.13 KiB) Przejrzano 871 razy
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
ODPOWIEDZ