Głupawki z miasta

Regulamin forum
Wrzucamy zdjęcia o rozmiarze nie większym niż 400kb (ograniczenia serwerowe) plus krótki opis co zdjęcie przedstawia.
Umieszczamy zdjęcia przedstawiające nasze wycieczki, na których jesteśmy w koszulce Dawnego Tczewa
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Podziękował : 143 razy
Otrzymał podziękowań: 180 razy

Re: Głupawki z miasta

Post autor: LukaszB » 23 gru 2013, o 20:55

Tak to się działki nie sprzeda :lol:
Obrazek
Szybkozłączki są dobre do wszystkiego :lol:
Obrazek
Unia płaci, unia wymaga. Może jeszcze zasadzić kwiaty ? :lol:
Obrazek
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II

Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:

Post autor: LukaszB » 30 gru 2013, o 16:32

Dokończ zdanie ... :lol:
Obrazek
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II

Awatar użytkownika

zet48
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Kontakt:

Post autor: zet48 » 30 gru 2013, o 19:48

Niewidzialny most drogowy :) Pocztówka została tak podkoloryzowana, że zniknęły kratownice Mostu Tczewskiego.

Obrazek
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"

Awatar użytkownika

mieczy
Budnik
Budnik
Reakcje:
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Post autor: mieczy » 12 sty 2014, o 14:28

Głupawka z tcz.pl też się liczy ? :scratch

http://www.tcz.pl/index.php?p=2,4,0,ogl ... tKVtvt_jPw :facepalm

Panu se kupi i zaraz bedzie lepiej hodzić ! :lol:

Chyba kupię, by się "potrzymać" , bo zawirowało mi w głowie ! :lol:
Zdjęcie zwaliło mnie z nóg. :yahoo

Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:

Post autor: LukaszB » 17 sty 2014, o 11:11

Do go ?? :lol:
Obrazek
Komin ??
Obrazek
W autobusach czas się zatrzymał :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika

Opiekun forumJadzia
Moderator
Moderator
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Podziękował : 169 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Post autor: Opiekun forumJadzia » 20 sty 2014, o 01:10

Głupawka sprzed lat ze strony MBP: "Mięso, wędliny, drób, konserwy" - ryli? :lol:
Obrazek

I współcześnie: dojazd do garażu przy ul. Kołłątaja. Pierwsze było drzewo. Kto zrobił tam wjazd? Dzisiaj nie jest uczęszczany - śnieg zalega, a wiosną i latem trawa zarasta:
Obrazek
Obrazek

:ok

Awatar użytkownika

niespokojna66
Rajca
Rajca
Reakcje:
Podziękował : 136 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Post autor: niespokojna66 » 20 sty 2014, o 19:36

Kiedy wyszłam rano z domu, poczułam dotkliwe zimno...przechodząc przez Park Kopernika spojrzałam na wyświetlacz na U. M. :o minus 10 stopni... na ulicy Paderewskiego usłyszałam, że ktoś coś tnie piłą...Jak wielkie było moje zdumienie, kiedy zobaczyłam, że to (chyba ZUK)obcina drzewom gałęzie :facepalm -AKCJA ZIMA :scratch :facepalm
Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same../P.Bosmans/

Awatar użytkownika

zet48
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Kontakt:

Post autor: zet48 » 22 sty 2014, o 14:29

Dla mnie śmieszną rzeczą w Tczewie są ekrany w autobusach. Jechałem kilka dni temu na Górki linią nr 12, obraz cały czas skakał (ale to pewnie skutek naszych dróg). Obraz zatrzymywał się w momencie, gdy autobus stawał na światłach lub zajeżdżał na przystanek - tylko wtedy można zobaczyć gdzie się jest (to ma być ułatwienie dla osób z innych miast lub jak szyby w autobusie są całkowicie brudne i nie da się nic przez nie zobaczyć :) ). Jak wysiadałem przy ulicy Boya-Żeleńskiego z ciekawości spojrzałem na ekran i ku mojemu zdziwieniu ikonka autobusiku na mapie Tczewa znajdowała się na przy przystanku przy ulicy Nowowiejskiej - wyświetlana była trasa linii nr 3.
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"

Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:

Post autor: LukaszB » 23 sty 2014, o 00:05

niespokojna66 pisze:Kiedy wyszłam rano z domu, poczułam dotkliwe zimno...przechodząc przez Park Kopernika spojrzałam na wyświetlacz na U. M. :o minus 10 stopni... na ulicy Paderewskiego usłyszałam, że ktoś coś tnie piłą...Jak wielkie było moje zdumienie, kiedy zobaczyłam, że to (chyba ZUK)obcina drzewom gałęzie :facepalm -AKCJA ZIMA :scratch :facepalm
Mi też to wydało się dziwne. Nie znam się na pielęgnacji drzew, ale czy rzeczywiście powinno się je przycinać o tej porze roku ??
Obrazek

Awatar użytkownika

niespokojna66
Rajca
Rajca
Reakcje:
Podziękował : 136 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Post autor: niespokojna66 » 23 sty 2014, o 16:15

LukaszB pisze:
niespokojna66 pisze:Kiedy wyszłam rano z domu, poczułam dotkliwe zimno...przechodząc przez Park Kopernika spojrzałam na wyświetlacz na U. M. :o minus 10 stopni... na ulicy Paderewskiego usłyszałam, że ktoś coś tnie piłą...Jak wielkie było moje zdumienie, kiedy zobaczyłam, że to (chyba ZUK)obcina drzewom gałęzie :facepalm -AKCJA ZIMA :scratch :facepalm
Mi też to wydało się dziwne. Nie znam się na pielęgnacji drzew, ale czy rzeczywiście powinno się je przycinać o tej porze roku ??
[ Obrazek ]
raczej nie powinno :nea , tak samo jak zamiast posypywać piaskiem chodniki ...zbierać liście spod śniegu :o :facepalm ( park -wtorek)
http://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=20500
Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same../P.Bosmans/

ODPOWIEDZ