Prekursor tczewskiej inżynierii środowiska

Regulamin forum
1. Treści i załączniki umieszczane w postach mogą być użyte w działalności Dawnego Tczewa przy zachowaniu dbałości o dane wrażliwe.
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Jadzia
Moderator
Moderator
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4184
Rejestracja: 30 sty 2011, o 20:23
Podziękował;: 300 razy
Otrzymał podziękowań: 290 razy
Płeć:
Kontakt:

Prekursor tczewskiej inżynierii środowiska

#1

Post autor: Jadzia »

"Prekursor tczewskiej inżynierii środowiska", to kolejna książka autorstwa R. Lidzbarskiego (poprzednia: viewtopic.php?f=34&t=2005 ), wydana przez Bernardinum w b.r. Niestety, ale chyba tak jak książka o wieżach ciśnień, jej ilość jest ograniczona (nie widziałam jej w sprzedaży). Ja ten egzemplarz wyszabrowałam od emki :lol:
tyt.jpg
tyt.jpg (340.09 KiB) Przejrzano 2148 razy
tyt.jpg
tyt.jpg (340.09 KiB) Przejrzano 2148 razy
Fragment recenzji:

Książka poświęcona jest profesorowi Ewaldowi Ganzmerowi, tytułowemu prekursorowi tczewskiej inżynierii środowiska i ma charakter zarówno biograficzny jak i historyczny. Zamysłem Autora było przedstawienie życiorysu oraz osiągnięć jednej z wybitniejszych postaci związanych z rozwojem tczewskiej infrastruktury wodno-ściekowej na tle historii Prus i Tczewa na przełomie XIX i XX wieku. Publikacja nie jest tylko zbiorem dat i wydarzeń dotyczących bezpośrednio danej postaci, czyli jej biogramem lub życiorysem, ale jest jej biografią, wzbogaconą o elementy analityczne, krytyczne i podsumowujące.

Awatar użytkownika

mirza3
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 499
Rejestracja: 6 lut 2011, o 20:29
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował;: 382 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Prekursor tczewskiej inżynierii środowiska

#2

Post autor: mirza3 »

Jadzia pisze:"Prekursor tczewskiej inżynierii środowiska", to kolejna książka autorstwa R. Lidzbarskiego (poprzednia: viewtopic.php?f=34&t=2005 ), wydana przez Bernardinum w b.r. Niestety, ale chyba tak jak książka o wieżach ciśnień, jej ilość jest ograniczona (nie widziałam jej w sprzedaży)
Dostępna w internetowej księgarni Bernardinum:
http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl ... owiska/717
"To co daje nam szczęście, nie jest fikcją"
Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Jadzia
Moderator
Moderator
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4184
Rejestracja: 30 sty 2011, o 20:23
Podziękował;: 300 razy
Otrzymał podziękowań: 290 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Prekursor tczewskiej inżynierii środowiska

#3

Post autor: Jadzia »

O, ciekawe :)
33 zł w księgarni netowej, a na tyle książki ołówkiem 15 zł.
Coś na podobę historii książki o harcerstwie: viewtopic.php?p=50788#p50788 :lol: Tylko, że tam wydawcą był także Kociewski Kantor Edytorski - dlatego w MBP można zakupić taniej.
ODPOWIEDZ