Jak to było w 1995 roku...

Regulamin forum
1. Treści i załączniki umieszczane w postach mogą być użyte w działalności Dawnego Tczewa przy zachowaniu dbałości o dane wrażliwe.

Autor Tematu
insonique
Przybysz
Przybysz
Reakcje:
Kontakt:

Jak to było w 1995 roku...

Post autor: insonique » 23 kwie 2012, o 20:52

Robiąc porządki w domowym archiwum, znalazłem sporo różnych starych nagrań z Tczewa i postanowiłem powrzucać je do sieci. Dziś wstydziłbym się tej jakości, realizacji, braku montażu i, i, i... ale co tam - czasem warto po prostu popatrzeć, jak to kiedyś w naszym mieście było.

Na razie dwa krótkie nagrania:
II Pomorskie Forum Gospodarcze w 1995 r.
" onclick="window.open(this.href);return false;

Wystawa Sztuki Chińskiej, również 1995 r.

Stopniowo, mam nadzieję, filmów będzie przybywać. Z góry przepraszam za fatalną jakość, ale jak już wspomniałem - nie o jakość tu chodzi, tylko o wspomnienia.

Autor Tematu
insonique
Przybysz
Przybysz
Reakcje:
Kontakt:

800-lecie Tczewa

Post autor: insonique » 25 kwie 2012, o 22:00

Kolejny film już on-line - tym razem uroczystość 800-lecia Tczewa.

Autor Tematu
insonique
Przybysz
Przybysz
Reakcje:
Kontakt:

Re: Jak to było w 1995 roku...

Post autor: insonique » 17 maja 2012, o 21:03

Wielkie dzięki za miłe komentarze!
Kolejne nagrania czekają na publikację. Mam tylko mieszane uczucia co do dwóch z nich - jedno to msza z udziałem Józefa Glempa w kościele na Suchostrzygach (czy kogokolwiek interesuje oglądanie mszy hehe?), a drugie to konkurs fotograficzny. Był to chyba jeden z pierwszych (jeśli nie pierwszy w ogóle) tego typu konkurs organizowany przez Bibliotekę Miejską. I... tak jakby zabrakło uczestników. Sytuację ratowała wystawa zdjęć Stanisława Zaczyńskiego. No i tu moje obawy - w materiale pojawiają się owe zdjęcia, a nie chciałbym się nikomu narazić, jeśli chodzi o prawa autorskie. Muszę dokładniej przyjrzeć się tym nagraniom i ocenić, czy mieszczą się one w ramach prawa cytatu.

P.S. Jak umieścić tutaj link do youtube, ale tak, żeby nie tworzyła się automatycznie miniatura? Jakoś za każdym razem forum rozpoznaje, że to youtube i robi te miniatury wbrew mojej woli.

ODPOWIEDZ