99. rocznica utworzenia Szkoły Morskiej w Tczewie

Regulamin forum
1. Treści i załączniki umieszczane w postach mogą być użyte w działalności Dawnego Tczewa przy zachowaniu dbałości o dane wrażliwe.
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Otrzymał podziękowań: 130 razy
Kontakt:

99. rocznica utworzenia Szkoły Morskiej w Tczewie

Post autor: Big Zbig » 23 maja 2019, o 12:52

Zbliżą się kolejna (99) rocznica powołania Szkoły Morskiej w naszym mieście. Kto tym razem sponsoruje zakup flagi ( ja to robiłem kilkakrotnie). Powtarzam również po raz kolejny, że dłuższa niż 1-2 tygodnie ekspozycja flagi naraża ją na zniszczenie i niemożność ponownego podniesienia jej w roku następnym ( stąd dodatkowe coroczne wydatki ). Place budowy sądu i "trapezowego" budynku w bezpośrednim sąsiedztwie masztu generują kurz, który również jest nie bez znaczenia na żywotność flagi.

Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Podziękował;: 293 razy
Otrzymał podziękowań: 300 razy

Re: 99. rocznica utworzenia Szkoły Morskiej w Tczewie

Post autor: LukaszB » 23 maja 2019, o 18:50

Big Zbig pisze:
23 maja 2019, o 12:52
Zbliżą się kolejna (99) rocznica powołania Szkoły Morskiej w naszym mieście. Kto tym razem sponsoruje zakup flagi ( ja to robiłem kilkakrotnie). Powtarzam również po raz kolejny, że dłuższa niż 1-2 tygodnie ekspozycja flagi naraża ją na zniszczenie i niemożność ponownego podniesienia jej w roku następnym ( stąd dodatkowe coroczne wydatki ). Place budowy sądu i "trapezowego" budynku w bezpośrednim sąsiedztwie masztu generują kurz, który również jest nie bez znaczenia na żywotność flagi.

Podaj tylko sklep z jakiego zamówić ::dawnytczew
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II

Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Otrzymał podziękowań: 130 razy
Kontakt:

Post autor: Big Zbig » 23 maja 2019, o 22:36

Hurtownia Flag - Rumia (shop@flagi-hurtownia.pl) . Flaga polska z godłem 150x250 cm, z trzema oczkami do wieszania.

Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:

Post autor: LukaszB » 1 cze 2019, o 12:17

Big Zbig pisze:
23 maja 2019, o 22:36
Hurtownia Flag - Rumia (shop@flagi-hurtownia.pl) . Flaga polska z godłem 150x250 cm, z trzema oczkami do wieszania.

Flaga dotarła ::dawnytczew
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II

Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:

Post autor: LukaszB » 4 cze 2019, o 07:08

17 czerwca (poniedziałek) o godz. 17.30 przy pomniku-maszcie poświęconym kmdr. Antoniemu Garnuszewskiemu odbędą się uroczystości upamiętniające 99. rocznicę powołania Szkoły Morskiej w Tczewie. są to ostanie obchody w naszym gronie przed przyszłoroczną setną rocznicą, która powinna być miejskim wydarzeniem :tczew

ODPOWIEDZ