Zawieszenie bandery 2016

Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 681
Rejestracja: 30 sty 2011, o 23:08
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy
Kontakt:

Zawieszenie bandery 2016

#1

Post autor: Big Zbig »

Za 37 dni obchodzić będziemy 96 już rocznicę powołania Szkoły Morskiej w Tczewie. Mam w związku z tym pytanie, czy
będziemy 17 czerwca podnosić banderę? Jeżeli tak , to na jaki czas, aby nie doszło do jej zniszczenia. Według mojego rozeznania bandera o wymiarach 100 x 160 cm (teoretycznie mocniejsza) jest do nabycia za 28 zł (Firma Gaja). Natomiast bandera o wymiarach 90 x 150 cm ( taka jak w ubiegłym roku) jest dostępna w sklepie internetowym Flagi Shop za 23,40 zł. Z ubiegłorocznego doświadczenia nasuwa się sugestia, żeby okres ekspozycji nie przekraczał miesiąca, co pozwoliłoby na przynajmniej powtórne wykorzystanie bandery.
Dziś dokonałem przeglądu masztu. Wymaga on uzupełnienia zaczepów na lince, po ingerencji nieodpowiedzialnych debili, którzy na szczycie masztu powiesili metalowy fragment suszarki do bielizny, który wisiał tam dosyć długo.
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7996
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 685 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Zawieszenie bandery 2016

#2

Post autor: LukaszB »

Big Zbig pisze:Za 37 dni obchodzić będziemy 96 już rocznicę powołania Szkoły Morskiej w Tczewie. Mam w związku z tym pytanie, czy
będziemy 17 czerwca podnosić banderę? Jeżeli tak , to na jaki czas, aby nie doszło do jej zniszczenia. Według mojego rozeznania bandera o wymiarach 100 x 160 cm (teoretycznie mocniejsza) jest do nabycia za 28 zł (Firma Gaja). Natomiast bandera o wymiarach 90 x 150 cm ( taka jak w ubiegłym roku) jest dostępna w sklepie internetowym Flagi Shop za 23,40 zł. Z ubiegłorocznego doświadczenia nasuwa się sugestia, żeby okres ekspozycji nie przekraczał miesiąca, co pozwoliłoby na przynajmniej powtórne wykorzystanie bandery.
Dziś dokonałem przeglądu masztu. Wymaga on uzupełnienia zaczepów na lince, po ingerencji nieodpowiedzialnych debili, którzy na szczycie masztu powiesili metalowy fragment suszarki do bielizny, który wisiał tam dosyć długo.
Oczywiście, że tak :ok Może w tym roku zdecydujemy się na nieco większą banderę?
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 681
Rejestracja: 30 sty 2011, o 23:08
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy
Kontakt:

Re: Zawieszenie bandery 2016

#3

Post autor: Big Zbig »

W sklepie internetowym Flagi Shop można za ( 39,90 + 7,00) kupić banderę o wymiarach 150 X 250 , mocowaną do linki na 3 oczka. Jest ona zdecydowanie większa od dotychczasowych.
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7996
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 685 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Zawieszenie bandery 2016

#4

Post autor: LukaszB »

Big Zbig pisze:W sklepie internetowym Flagi Shop można za ( 39,90 + 7,00) kupić banderę o wymiarach 150 X 250 , mocowaną do linki na 3 oczka. Jest ona zdecydowanie większa od dotychczasowych.
Dokonuje zakupu :ok
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 681
Rejestracja: 30 sty 2011, o 23:08
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy
Kontakt:

Re: Zawieszenie bandery 2016

#5

Post autor: Big Zbig »

Znaczy się, kto dokonuje zakupu ?
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7996
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 685 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Zawieszenie bandery 2016

#6

Post autor: LukaszB »

Big Zbig pisze:Znaczy się, kto dokonuje zakupu ?
Stowarzyszenie RIOT, chodzi konkretnie o tę flagę http://www.flagi-shop.pl/polska-godlem- ... -1055.html ?
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 681
Rejestracja: 30 sty 2011, o 23:08
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy
Kontakt:

Re: Zawieszenie bandery 2016

#7

Post autor: Big Zbig »

Rozumiem, że procedura taka sama jak w ubiegłym roku.
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 681
Rejestracja: 30 sty 2011, o 23:08
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy
Kontakt:

Re: Zawieszenie bandery 2016

#8

Post autor: Big Zbig »

Dzisiaj otrzymałem zamówioną banderę o wymiarach 150 x 250 cm. mocowaną do linki na 3 oczka. Po uzupełnieniu osprzętu linki oraz uporządkowaniu terenu , na 17 czerwca deklaruję od strony technicznej gotowość do uroczystego podniesienia bandery.
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7996
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 685 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Zawieszenie bandery 2016

#9

Post autor: LukaszB »

Big Zbig pisze:Dzisiaj otrzymałem zamówioną banderę o wymiarach 150 x 250 cm. mocowaną do linki na 3 oczka. Po uzupełnieniu osprzętu linki oraz uporządkowaniu terenu , na 17 czerwca deklaruję od strony technicznej gotowość do uroczystego podniesienia bandery.
:ok
Tradycyjnie godz. 18:00 ??
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

be-good
Koordynator
Koordynator
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4761
Rejestracja: 2 lut 2011, o 20:15
Znajomość języków obcych: English, Deutsch, Pусский
Lokalizacja: Najpierw Czyżykowo, potem Bajkowe, obecnie Górki, za jakiś czas - Rokitki :( ...
Podziękował;: 191 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Zawieszenie bandery 2016

#10

Post autor: be-good »

LukaszB pisze:
Big Zbig pisze:(...) na 17 czerwca deklaruję od strony technicznej gotowość do uroczystego podniesienia bandery.
:ok
Tradycyjnie godz. 18:00 ??

Jest problem.
Ja z ŁukaszemB jesteśmy od 2 tygodni umówieni tego dnia (17.06) na spotkanie z mieszkańcami Śliwin w ich świetlicy wiejskiej o godzinie 18:30...

Może wieczorem 16.06 przejść na Nowe Miasto po czwartkowej promocji książki... viewtopic.php?p=58674#p58674 :twiddle :scratch ?
ODPOWIEDZ