Święto Ulicy

Awatar użytkownika

Autor Tematu
Jadzia
Moderator
Moderator
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4184
Rejestracja: 30 sty 2011, o 20:23
Podziękował;: 300 razy
Otrzymał podziękowań: 290 razy
Płeć:
Kontakt:

Święto Ulicy

#1

Post autor: Jadzia »

Wiecie coś więcej w tym temacie? Jak wyglądała poprzednia impreza? http://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wi ... ta-tuz-tuz" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika

zet48
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4415
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:05
Lokalizacja: Tczew / Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Kontakt:

Re: Święto Ulicy

#2

Post autor: zet48 »

Podobno były tam występy dzieci z przedszkoli, a seniorzy malowali obrazy. Nie byłem więc mogę się mylić ...
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"
Awatar użytkownika

aga_piet
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 670
Rejestracja: 30 sty 2011, o 17:30
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Święto Ulicy

#3

Post autor: aga_piet »

Malowanie twarzy, występy przedszkolaków, babcie czytały dzieciom książeczki, jakieś występy teatralne ze szkół i świetlic itp. Jadzia, dla dzieci na pewno fajna impreza.
Nie ma smalcu! Z dżemem są puree!
Awatar użytkownika

zet48
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4415
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:05
Lokalizacja: Tczew / Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Kontakt:

Re: Święto Ulicy

#4

Post autor: zet48 »

W tym roku będzie miej miejsca na zabawę ...przez niszczenie (zwane renowacją) Murów Obronnych
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"
Awatar użytkownika

Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 681
Rejestracja: 30 sty 2011, o 23:08
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy
Kontakt:

Re: Święto Ulicy

#5

Post autor: Big Zbig »

Ja cały czas, z uporem maniaka szukam w Tczewie kawałka płaskiego placu (4 na 15 metrów) do gry w boule, najlepiej w "historycznych okolicznościach zabudowy ", co dodałoby miejscu specyficznego kolorytu a grającym prestiżu. Tak dzieje się w wielu miastach Francji i południowych Niemiec i wszyscy są zadowoleni. Idealnie się do tego nadaje właśnie fosa. O realizacji planowanego w parku "bulodromu" już chyba zapomniano, pozostała jedynie z tego programu dziwna forma przestrzenna w postaci zegara słonecznego.
ODPOWIEDZ