Przeczytałeś, podaj dalej. Wymienialnia książek

Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7423
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 262 razy
Płeć:
Kontakt:

Przeczytałeś, podaj dalej. Wymienialnia książek

#1

Post autor: LukaszB » 26 kwie 2017, o 20:33

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie już po raz czwarty organizuje WYMIENIALNIĘ KSIĄŻEK. Tym razem zapraszamy wszystkich zainteresowanych w sobotę 13 maja 2017 r. (w godzinach od 10 do 14) do Budynku Głównego, przy ul. J. Dąbrowskiego 6.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie książek, które mogą się czasem wydawać niepotrzebne, a być może - zaciekawią innych. Każdy, kto zostawi swoje książki, będzie mógł w zamian wziąć inne, których kart jeszcze nie zna. Zachęcamy więc do odkurzenia swoich domowych biblioteczek i podarowania książkom drugiego życia, bo te żyją tylko wtedy, gdy są czytane. Mamy nadzieje, że wraz z Wami uratujemy ich wiele.

Dzięki naszej akcji chcemy promować czytelnictwo i wspólnymi siłami ocalić od zapomnienia Państwa ulubione tytuły, które usatysfakcjonują innych. Szczegóły wydarzenia znajdują się w Regulaminie Wymienialni Książek.
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II

ODPOWIEDZ