Biblioteczne Spotkania Regionalne

Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7369
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 256 razy
Płeć:
Kontakt:

Biblioteczne Spotkania Regionalne

#1

Post autor: LukaszB » 29 sie 2016, o 19:39

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach „Bibliotecznych Spotkań Regionalnych”, który odbędzie się 2 września o godz. 17.30 (Biblioteka Główna, ul. Jarosława Dąbrowskiego 6). Tym razem głównym tematem naszego spotkania będzie region naszych sąsiadów Kaszubów. Wykład poświęcony literaturze Kaszub poprowadzi prof. Daniel Kalinowski. Wstęp na spotkanie wolny!

Projekt „Biblioteka Regionalna” ma na celu zainteresować jak najszersze grono osób tematyką regionalną, jak również zachęcić mieszkańców Tczewa do czynnego zaangażowania się w działalność na rzecz ich „małej Ojczyzny”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Oddział Kociewski Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Tczewie, partnerem Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie. Projekt został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Książki, Samorząd Województwa Pomorskiego, Miasto Tczew i Powiat Tczewski.
(informacja: MBP w Tczewie)
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II

ODPOWIEDZ