Spotkanie byłych pracowników PBW

Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7093
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował : 143 razy
Otrzymał podziękowań: 180 razy
Płeć:
Kontakt:

Spotkanie byłych pracowników PBW

#1

Post autor: LukaszB » 7 cze 2015, o 21:29

Zarząd Towarzystwa Żeglugi Śródlądowej "Delta Wisły" w Tczewie serdecznie zaprasza byłych pracowników Przedsiębiorstwa Budownictwa Wodnego w Tczewie i Stoczni Tczew na spotkanie koleżeńskie p.t. „ Po wielu latach .......”

Spotkanie odbędzie się w sobotę 13 czerwca 2015 r. o godz. 10:00 w Fabryce Sztuk w Tczew przy ul. 30 Stycznia 4 w budynku małym.

Celem spotkania – „Po wielu latach” jest przypomnienie działalności obu zasłużonych dla miasta Tczewa zakładów związanych z utrzymaniem dróg wodnych śródlądowych, ochroną przeciwpowodziową, budową statków i żeglugą śródlądową. Ponadto spotkanie ma na celu przedstawienie społecznej działalności Towarzystwa na rzecz ożywienia żeglugi śródlądowej w delcie Wisły oraz działań na rzecz ochrony przeciwpowodziowej a także zebranie uwag i materiałów przydatnych do sporządzenia monografii obu zakładów w tym w szczególności fotografii, eksponatów, dokumentów i etc.

W związku z tym uprasza się o przyniesienie na spotkanie wszelkich posiadanych fotografii, dokumentów żeglarskich jak patenty żeglarskie śródlądowe, dokumentację statków itp. Wszystkie udostępnione materiały po skanowaniu będą zwrócone właścicielom.

Program spotkania przewiduje

- Powitanie

- Wystąpienia okolicznościowe

- Wspomnienia o tych, co odeszli

- Działalność Towarzystwa

- Przerwa na poczęstunek

- Zwiedzenie wystawy fotograficznej

- Dyskusja

- Wymiana poglądów i propozycje podobnych spotkań

- Wspólne zdjęcie

- Zakończenie

Z uwagi na brak adresów uprasza się o telefoniczne poinformowanie byłych współpracowników o spotkaniu. Odpłatność od osoby 10, 00 PLN pobierana będzie w dniu spotkania.
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II

ODPOWIEDZ