Polska bandera na Osiedlu im. A. Garnuszewskiego

Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Polska bandera na Osiedlu im. A. Garnuszewskiego

#41

Post autor: LukaszB »

Wszystkie pozwolenia na wywieszenie bandery są w drodze :ok problem jest z datą zdjęcia bandery, bo nie może wisieć do października. Jak tylko dowiem się szczegóły dam zanć ::dawnytczew
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 681
Rejestracja: 30 sty 2011, o 23:08
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy
Kontakt:

Re: Polska bandera na Osiedlu im. A. Garnuszewskiego

#42

Post autor: Big Zbig »

Technicznie jestem przygotowany do podniesienia bandery . Oczekuję sygnału, że można na lince masztu umieścić niezbędne akcesoria do jej umocowania. Ponadto redaguję krótki rys historyczny związany z osobą A. Garnuszewskiego i Szkołą Morską. Zasadnym byłoby również wywieszenie na drzwiach bloków Osiedla zawiadomienia o uroczystości (mogę to załatwić osobiście). Ponadto dysponuję nagraniami około 100 szant (na pen drivie ), które poprzez odpowiedni sprzęt mogłyby stanowić tło uroczystości.
P.S. Dzisiaj zauważyłem ,że na szczycie masztu wisi coś biało-czerwonego , mimo istniejącego do tej pory zabezpieczenia (plastikowa opaska zaciskowa). Prawdopodobnie ma to związek z EURO 2012, chociaż w nieudolnym - kibolskim wydaniu.
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Polska bandera na Osiedlu im. A. Garnuszewskiego

#43

Post autor: LukaszB »

Big Zbig pisze:Technicznie jestem przygotowany do podniesienia bandery . Oczekuję sygnału, że można na lince masztu umieścić niezbędne akcesoria do jej umocowania. Ponadto redaguję krótki rys historyczny związany z osobą A. Garnuszewskiego i Szkołą Morską. Zasadnym byłoby również wywieszenie na drzwiach bloków Osiedla zawiadomienia o uroczystości (mogę to załatwić osobiście). Ponadto dysponuję nagraniami około 100 szant (na pen drivie ), które poprzez odpowiedni sprzęt mogłyby stanowić tło uroczystości.
P.S. Dzisiaj zauważyłem ,że na szczycie masztu wisi coś biało-czerwonego , mimo istniejącego do tej pory zabezpieczenia (plastikowa opaska zaciskowa). Prawdopodobnie ma to związek z EURO 2012, chociaż w nieudolnym - kibolskim wydaniu.
W poniedziałek mam nadzieję usłyszeć w urzędzie do kiedy może wisieć flaga bo to okazuje się jedynym problemem. Może przed uroczystością przeprowadzimy małą próbę?
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 681
Rejestracja: 30 sty 2011, o 23:08
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy
Kontakt:

Re: Polska bandera na Osiedlu im. A. Garnuszewskiego

#44

Post autor: Big Zbig »

Jestem otwarty na wszelkie dalsze propozycje i terminy.
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Polska bandera na Osiedlu im. A. Garnuszewskiego

#45

Post autor: LukaszB »

Mamy pozwolenie na zawieszenie bandery :) Będzie wisiała od 17 czerwca do 1 października. Czy możemy się spotkać jutro o 18 pod masztem? Zobaczymy co musimy zrobić żeby wszystko było przygotowane przed 17tym
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 681
Rejestracja: 30 sty 2011, o 23:08
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy
Kontakt:

Re: Polska bandera na Osiedlu im. A. Garnuszewskiego

#46

Post autor: Big Zbig »

W porządku, będę o 18.00 przy maszcie.
Awatar użytkownika

Kristoph
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 508
Rejestracja: 22 gru 2011, o 16:20
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Polska bandera na Osiedlu im. A. Garnuszewskiego

#47

Post autor: Kristoph »

Trzeba by jakieś zabezpieczenie przed wandalami zrobić, taka spinka co dwie linki stalowe ze sobą złączy powinna wystarczyć :scratch
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Polska bandera na Osiedlu im. A. Garnuszewskiego

#48

Post autor: LukaszB »

Pierwsze próby już za nami. Wczoraj dokonaliśmy prób technicznych zawieszenia bandery i pojawił się problem okręcania się materiały wokół linki. Dzisiaj Big Zbig i Kristoph pewnie go rozwiązali :ok
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

Kristoph
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 508
Rejestracja: 22 gru 2011, o 16:20
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Polska bandera na Osiedlu im. A. Garnuszewskiego

#49

Post autor: Kristoph »

LukaszB pisze:Pierwsze próby już za nami. Wczoraj dokonaliśmy prób technicznych zawieszenia bandery i pojawił się problem okręcania się materiały wokół linki. Dzisiaj Big Zbig i Kristoph pewnie go rozwiązali :ok
Jeszcze nie do końca, mamy nową koncepcję rozwiązania problemu technicznego, jutro się ostatecznie rozstrzygnie :ok
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Big Zbig
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 681
Rejestracja: 30 sty 2011, o 23:08
Znajomość języków obcych: rosyjski i niemnożko niemiecki
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy
Kontakt:

Re: Polska bandera na Osiedlu im. A. Garnuszewskiego

#50

Post autor: Big Zbig »

Walczymy nadal z Kristophem "z oporem materii" , czyli ze skręcającą się linką podczas podnoszenia bandery. Dziś zastosujemy kolejne, miejmy nadzieję, że ostatnie rozwiązanie. Tymczasem przedstawiam moją wersję informacji "ku czci"' do odczytania podczas uroczystości.
Załączniki
Komandor inżynier Antoni Garnuszewski.pdf
(26.07 KiB) Pobrany 411 razy
Komandor inżynier Antoni Garnuszewski.pdf
(26.07 KiB) Pobrany 411 razy
ODPOWIEDZ