Wyprawa na Wieżę Ciśnień

Awatar użytkownika

Jadzia
Moderator
Moderator
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4184
Rejestracja: 30 sty 2011, o 20:23
Podziękował;: 300 razy
Otrzymał podziękowań: 290 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Wyprawa na Wieżę Ciśnień

#11

Post autor: Jadzia »

Nie wiem, czy ŁeB ich uświadomił co do ilości chętnych :scratch
Awatar użytkownika

mieczyslaw
Najemca
Najemca
Reakcje:
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2011, o 19:05
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: Wyprawa na Wieżę Ciśnień

#12

Post autor: mieczyslaw »

A rozmowa była z prezydentem czy z bractwem? Może naprawdę towarzystwo trzeba odwiedzić gremialnie? :)
Awatar użytkownika

Cez
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 490
Rejestracja: 8 sie 2012, o 21:11
Lokalizacja: Tczew Suchostrzygi
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 95 razy
Kontakt:

Re: Wyprawa na Wieżę Ciśnień

#13

Post autor: Cez »

Chętnych poki co zapisało sie 23, wiec wystarczą 3 takie wejscia. Łukasz pisał, ze raz na tydzien moze wejsc 10 osob, wiec w ciagu 3 tygodni bysmy to załatwili i z głowy, co nie? :) Moze jeszcze nie wszystko stracone? Wiele osob marzyło o wejsciu w to zwykle niedostepne wejscie. Jak sie poddamy to urzednicy pomysla sobie "wreszcie sie odczepili", a jak bedziemy ich nekac, to w końcu ulegną i sie zgodzą :P Boje sie po prostu, ze jak teraz sie poddamy, to odmowy beda także w przypadku wojska czy innych tego typu obiektów. Moze jesli postawimy na swoim, pokazemy im, ze nam zalezy i w forum DT siła, to bedzie szansa na takie zwiedzanie nie tylko wiezy cisnien :)
Awatar użytkownika

mieczyslaw
Najemca
Najemca
Reakcje:
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2011, o 19:05
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: Wyprawa na Wieżę Ciśnień

#14

Post autor: mieczyslaw »

Cez, jeśli skorzystamy, to będzie to również oznaczało, że "daliśmy im, teraz mamy spokój". Ten kij ma dwa końce. Pomysł Jadzi mi się podoba, żeby ich regularnie nękać. To nieistotne, że 23 osoby skorzystały, więc każdy już był, temat zamknięty, możemy odhaczyć. Chyba chodziłoby o przywrócenie tego miejsca mieszkańcom w większym stopniu niż w czwartek pomiędzy godziną 16.00 a 17.00.
Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7996
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 685 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Wyprawa na Wieżę Ciśnień

#15

Post autor: LukaszB »

Problemem jest tak naprawdę godzina (dosłownie) wejścia. Jest to związane z pracą urzędu bo musi być z nami dwóch urzędników, a tylko w czwartek UM jest czynny do 17.00 (o weekendzie możemy pomarzyć). Z tym wiąże się problem liczby osób mogących jednorazowo wejść na wieżę, skoro na szczycie mogą być tylko 2 - 3 osoby to więcej niż 10 w godzinę się nie zmieści. Nie jesteśmy japońskimi turystami i minimum 15 minut każdy z nas chce na szczycie zostać. Podsumowując, albo przez miesiąc co tydzień będziemy wchodzić 10-cio osobowymi grupkami, albo rezygnujemy i czekamy na lepsze dla mieszkańców i wieży czasy...
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

Jadzia
Moderator
Moderator
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4184
Rejestracja: 30 sty 2011, o 20:23
Podziękował;: 300 razy
Otrzymał podziękowań: 290 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Wyprawa na Wieżę Ciśnień

#16

Post autor: Jadzia »

LukaszB pisze:... bo musi być z nami dwóch urzędników...
Ja pierdziu :facepalm Tosz to jakaś pomyłka :facepalm
Awatar użytkownika

mieczyslaw
Najemca
Najemca
Reakcje:
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2011, o 19:05
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: Wyprawa na Wieżę Ciśnień

#17

Post autor: mieczyslaw »

Proponuję nękanie urzędników w każdy czwartek. Przecież nie jest powiedziane, że każdy może wejść tylko raz, a sami przyznacie, że 15 minut to trochę za mało.
Awatar użytkownika

Jak.osa
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 653
Rejestracja: 17 lip 2011, o 06:05
Lokalizacja: Tczew (Osiedle S. Staszica)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: Wyprawa na Wieżę Ciśnień

#18

Post autor: Jak.osa »

Myślę, że powinniśmy wejść na tę wieżę. Będziemy nękać urzędników w każdy czwartek. Pokażmy, że nie tak łatwo zniechęcić DT ::dawnytczew
:tczewMostów jest wiele, ale Tczewski jest tylko jeden ! :tczew

G.S.
Najemca
Najemca
Reakcje:
Posty: 113
Rejestracja: 26 sie 2012, o 18:02
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Re: Wyprawa na Wieżę Ciśnień

#19

Post autor: G.S. »

Dzięki za miłe przyjęcie.

Ograniczenie ilości osób jednorazowo przebywających na wieży, może wynikać z obawy o ich bezpieczeństwo i ewentualną odpowiedzialność za to urzędników. Byłem na wieży dwa razy, wejście na samą górę nie jest komfortowe, a miejsca tam też nie ma dużo, dlatego myślę że nie wynika to z lekceważenia forumowiczów i należy tę propozycję przyjąć, choć godzina na zwiedzanie i robienie zdjęć to trochę mało.
słuchacz ciekawych historii
Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7996
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 685 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Wyprawa na Wieżę Ciśnień

#20

Post autor: LukaszB »

G.S. pisze:Dzięki za miłe przyjęcie.

Ograniczenie ilości osób jednorazowo przebywających na wieży, może wynikać z obawy o ich bezpieczeństwo i ewentualną odpowiedzialność za to urzędników. Byłem na wieży dwa razy, wejście na samą górę nie jest komfortowe, a miejsca tam też nie ma dużo, dlatego myślę że nie wynika to z lekceważenia forumowiczów i należy tę propozycję przyjąć, choć godzina na zwiedzanie i robienie zdjęć to trochę mało.
Dokładnie, problemem jest to, ze mamy jedynie godzinę w tygodniu, co automatycznie ograniczy liczbę osób mogących jednorazowo wejść na wieżę.
Zaczynamy od przyszłego tygodnia ( wtym jest rada wiec odpada :lol: ). Zapisujemy się na 6 wrzesnia - dziesięć osób. Termin jest wiążący, pamiętajcie, że jeśli zapiszecie się i nie przyjdziecie tym samy zabieracie komuś innemu miejsce.
1. LukaszB
2. Mirek_tcz
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
ODPOWIEDZ