Znaleziono 685 wyników

Powrót

autor: Ramses74
12 mar 2021, o 21:07
Skocz do działu
Skocz do tematu

Chorągiew

Witam :hi ,

Szwedzka ??

Pzdr Damian 8-)
autor: Ramses74
13 mar 2021, o 10:48
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Ulica Kościuszki

W kolorze... ;)

Pzdr Damian
autor: niespokojna66
14 mar 2021, o 09:11
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Odbudowa mostów tczewskich w czasie okupacji

Kolejne ujęcia z czasów wojny./ picclick.de/
autor: Ramses74
16 mar 2021, o 11:33
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Plac Hallera

"Conditorei und Cafe Hermann Biermann"
"Cukiernia i kawiarnia Hermann Biermann "

Piękna pocztówka z 1910 roku.
Źródło: Picclick.de

Pzdr Damian :hi
autor: niespokojna66
19 mar 2021, o 09:17
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Jak się żyło w PRL?

Powoli klarują się tematy do książki (kolejność przypadkowa): - kąpielisko nad Wisłą - pochody i uroczystości - knajpy i lokale - czas wolny i wycieczki - praca - pierwsze mieszkanie - zakupy i aprowizacja Mamy mnóstwo różnych zdjęć uratowanych przez @waldas ./download/file.php?id=58689&sid=c05...
autor: classix
22 mar 2021, o 21:09
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Słupy graniczne Wolnego Miasta Gdańska i Polski

Oczywiście najpiękniej jest już w czerwcu jak wszędzie jest zielono i ciepło, ale wtedy trudniej chodzi po dawnej granicy bo jest zarośnięta. Najpiękniejsza trasa graniczna, bo takie dzikie lasy to trasa od Jeziora Łapińskie - Majdany - Nowa Wieś Przywidzka - Jezioro Połęczyńskie. Dziko jest nad rze...
autor: Zyszczynska
23 mar 2021, o 19:56
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Muzeum Kolejnictwa w Tczewie

Szanowni Państwo, jestem studentką Architektury na Politechnice Krakowskiej i jako temat pracy magisterskiej wybrałam adaptację terenów pokolejowych (parowozowni i okrąglaka) w Tczewie. Będę ją realizować pod opieką promotora prof. Andrzeja Kadłuczki i dr Barbary Zin. Czy byłaby taka możliwość, żeby...
autor: geo
23 mar 2021, o 20:55
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Muzeum Kolejnictwa w Tczewie

Cześć! Masz dostęp do programu np Pix4D czy Agisoft? Mogę Ci zrobić nalot fotogrametryczny ale by wyciągnąć z tego sensowny, super jakości model 3d czy srogą chmurę punktów to ja takich możliwości nie mam bo komp by mnie wyśmiał. Tu masz przykład o czym piszę co ja na swoim starym kompie jestem w st...
autor: Wałasz
27 mar 2021, o 17:31
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Zamek

Z dużym zainteresowaniem przeczytałem od początku cały ten wątek oraz "Zamek tczewski" na forum Marienburg.pl , jak również polecone przez Ceza "Teki Kociewskie" . Zupełnie przypadkiem, podczas przeglądania arkusza geodezyjnego K14R2 z pocz. lat 80. XIX w. (zasoby Starostwa Powia...
autor: zielu
6 kwie 2021, o 11:47
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Plac Hallera

Ramses74 pisze: 16 mar 2021, o 11:33 "Conditorei und Cafe Hermann Biermann"
"Cukiernia i kawiarnia Hermann Biermann "
Patera na ciasta z cukierni Biermanna - zdjęcia od naszego sympatyka z FB :)